Hesabın var mı? Oturum aç
Sugar Baby Türkiye

Sugar Baby

Sugar baby ne demek, sugar baby ilanları, sugar baby olmak, sugar baby nasıl olunur veya sugar baby nasıl bulunur hakkında günümüzde çok fazla merak edilen sorular olmaktadır. Peki nedir bu sugar baby ve aslında ne iş yapar sorusunu merak ettiğinizi biliyoruz. Sugar baby aslında sugar daddy arayan bayanlara verilen bir takma isimdir.

Sıradan bir hayat yaşamak yerine lüx bir hayatı tercih eden kızlar her zaman bir daddy arama ihtiyacı duymaktadırlar. Günümüzde Türkiye sınırlarında artık sugar baby olmak baya ilerlemiş bir durumdadır. Sugar baby olmak isteyen o kadar çok bayan olmasına rağmen, Türkiye şartlarında daha yeni yayılmakta olduğundan şuanda maalesef daddy bulmak o kadar da kolay değildir.

Yabancı diliniz var ise yurt dışında sugar baby arayan çok fazla insana ulaşmanız mümkündür. Çoğu sugar baby yurt dışı kaynaklı siteler sayesinde daddy bularak, internet üzerinden arkadaşlık kurmaktadırlar. Bu kurmuş oldukları arkadaşlık sayesinde online ödeme yöntemleri sayesinde istekleri doğrultusunda hediye yerine para kazanabilmektedirler. Türkiye şartlarında da sanal olarak sugar baby’lik yapanlar tabi ki de mevcut olup, biraz daha uğraştırıcı bir hal almaktadır. Sugar baby olmak için belli başlı isim yapmış siteler haricinde, sugar baby olmak sizlere zarar verebilir. Bunun sebebi ise hiç tanımadığınız bir ortamda, tanımadığınız kişiler ile arkadaşlık kurmanızdan kaynaklıdır. isim ve otorite sahibi bir çok site sugar baby olmak için sizlere imkan sağlamakla beraber, sistemin işleyiş tarzı sayesinde tamamen bu işe odaklı insanların bulunduğu ağlardan oluşmaktadır. Bu sayede boş yere vakit kaybetmek yerine daha hızlı sonuçlara ulaşabilmeniz mümkündür.

Sugar Baby Ne Demek?

Sugar baby sponsorlu ilişki arayan bayanlara verilen takma isimdir. Sponsorlu ilişki sayesinde lüx bir hayata sahip olmak isteyen sugar baby’lerde çok fazla artmış olup, genelde sanal ortamda takılan kitle daha fazladır. Sanal ortamda takılarak sugar baby’lik yapılsa bile genelde bulduğunuz daddy’lerin tek amacı sanal ortamda eğlenmek olacaktır. Bu durum size her istediğinizi aldırmak yerine daha az bir kazanç sağlayabilir. Türkiye aramalarında günümüzde en çok aratılan sugar baby ne demek kelimesinden de anlayabileceğimiz üzere, yakın gelecekte çok popüler bir konu haline gelecektir. Çevrenizde genelde sugar baby ne demek diye sorduğunuz kişiler ise, sizleri farklı yönlendirebilirler. Çoğu kişi bu işi es*c*rtluk olarak size söyleyecek olup, aslında hiçbir ilgi veya bağ bulunmamaktadır. İlişkilerinizde nasıl tek bir kişi ile bağ kurarak o kişi ile bir şeyler paylaşıyorsanız sugar baby’liğinde asıl amacı budur. Ana sayfamızda daddy’lik ile ilgili bilgilendirmemizi de okuyarak daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Sugar Baby İlanları

Sugar baby ilanları olarak google üzerinde arattığınız zaman sizlere yüzlerce ilan sitesi çıkacaktır. Fakat bu durum tamamen yanlış bir arayış tarzı olacaktır. Sugar baby ilanları üzerinde ilan veren kullanıcılar rastgele ilan vermekte olup, sizleri de yanlış yönlendirebilirler. Sugar baby ilanları diye bir kavram olmadığı gibi, bu bir araç gereç veya bir ihtiyaç değildir. Sugar baby olmak isteyen bir kızın zaten arayış yerleri farklı olacak olup, bu tarz ilan sitelerinde verilen ilanları çok fazla dikkate almamanız gereklidir. Çünkü ilan sitesinde kişilerin kim olup olmadığını bilmeden, sadece ilanları yazılarla bir daddy bulmanız mantıksız bir davranış olacaktır. Sugar baby ilanları sanırım sadece web sitelerine google aramaları üzerinden insan çekebilmek için yapılmış asılsız sitelerdir.

Sugar Baby Olmak

Sugar baby olmak için ilk olarak daddy bulmanız gerekmektedir. Genelde sugar baby olmak isteyen kızların çok fazla kriterleri olsa bile aslında bulacağınız daddy’lerin kriterleri sizden daha fazla önemlidir. Sugar baby olduğunuz zaman daddy’lerde çok fazla kriter aramanız durumunda Türkiye şartları içerisinde sadece aramak ile yetinebilir, her hangi bir sonuca ulaşamayabilirsiniz.  Sugar baby olmak için belli bir yaş ve yaşam kalitesine sahip olmanız, ayriyeten kişisel bakımınıza çok dikkat etmelisiniz. Bulacağınız daddy’ler sizi görünüş ve yaşam kalitenize göre seçebilmekte olup, kültür bakımından da sizleri değerlendirebilirler. Sugar baby olduğunuz zaman çünkü her daddy’nin yaşam standarttı ve kalitesi aynı olmayacaktır. Kimisi aşırı zengin ve lüks bir hayat yaşarken, kimisi de normal bir hayat yaşayabilirler. Sugar baby olmak istiyorsanız bulacağınız daddy’nin yaşam tarzına ayak uydurabilecek düzeye sahip olmanız gereklidir.

Sugar Baby Nasıl Olunur?

Sugar baby nasıl olunur sorusuna ise şu şekilde bir açıklık getirebiliriz. Sugar baby neden olmak istiyorsunuz ve Sugar baby olacak kadar rahat bir insanmısınız? Günümüzde çoğu bayan sugar baby nasıl olunur diye internet ortamından veya çevresinden bilgi aramaktadır. Fakat sugar baby olacak bir bayanda özgüven ve cesaret, ayriyeten rahatlık olması çok önemli bir koşuldur.

Sugar baby olacak bir bayanın bu potansiyele sahip olmasının nedeni ise kimsenin çocuk bakıcısı aramak istememesidir. Bulacağınız daddy’ler sizlerle gezmek, tozmak, eğlenmek ve hatta bir sürü ihtiyaçları olabilir. Fakat istekleri karşılayamıyor veya her konuda olumsuz davranıyor iseniz, unutmayın ki sizin yapamayacağınız her bir şeyi yapabilecek farklı sugar baby’ler her zaman olacaktır. Bu durumda da sizin sugar baby nasıl olunur kriterini karşılayamadığınızı var sayarak bu tarz bir hayale kapılmamanızı öneririz.

Sugar baby nasıl olunur konusunda çok fazla bir detay olmamakla beraber, bulacağınız sugar daddy ile nasıl bir arkadaşlık yaşayabilir ve ona nasıl ayak uydurabilirsiniz bu önemlidir. Bir daddy’nin sizinle kurmuş olduğu arkadaşlık sayesinde sizinle keyifli ve güzel vakitler geçiremiyor ise zaten farklı bir sugar baby arayışına girecektir.

Kısacası sugar baby nasıl olunur konusu şu şekilde özetlemek gerekirse;

Belirli bir yaş üzerinde belirli bir yaşam standarttı ile kültüre sahip, daddy’sine ayak uydurabilecek rahatlığa sahip bayanlar sugar baby olabilirler. İnsanlar bir arkadaş birlikte beraber bir şeyler paylaşabilecekleri dost aradıklarından dolayı değişimlere açık olmalısınız.

Sugar Baby Nasıl Bulunur?

Sugar baby nasıl bulunur diye bir arayışa girdiyseniz, Türkiye genelinde açılmış olan en büyük Sugar Baby ağına üye olabilirsiniz. Farklı platformlarda sugar baby bulabilseniz bile, sahte veya gerçek olmayan hesaplar yüzünden çok fazla vakit kaybedebilirsiniz.

Genelde çoğu arkadaşlık sitesi üzerinden sugar baby bulabilseniz bile, tinder üzerinden lokasyon kaynaklı sugar baby bulmanız daha hızlı bir sonuca ulaşmanızı sağlar. Bunun sebebi ise genelde zengin ve gizli arkadaşlık arayan sugar baby’ler bu platformu daha fazla kullanmaktadırlar.

Sugar Baby ağı sayesinde ise artık sahte olmayan tamamen gerçek sugar baby’leri bulmak daha kolaydır. Doğrulanmış üyelikler sayesinde gerçek baby’leri bu şekilde hızlı bir şekilde ayır edebilirsiniz. Sistem tarafından gerçek kullanıcılara doğrulanmış hesap rozeti verilmekte olup sizleri lokasyon bazlı hızlı bir şekilde aradığınız sonuca ulaştırmayı hedefleyen bu platform sayesinde, artık Türkiye’de sugar baby bulmak hiçte zor değildir. Herhangi bir üyelik bedeli olmadan tamamen ücretsiz bir şekilde bu sistemde yer alabilirsiniz.

En çok Sugar Baby aranan şehirler içinde; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskisehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce olarak 81 il mevcuttur.

Ege bölgesinde en çok tatil için aranan Sugar Baby bölgeleri ise; Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Fethiye, Marmaris, Dalyan, Datça, Göcek, Alacati, Çesme, Gümbet, Bitez, Konaklı, Olympos, Kalkan, Selçuk, Hisarönü, İçmeler olarak ayrılmaktadır.